Dziękujemy!

Kolejny Koncert Noworoczny w Kopalni Soli w Wieliczce przeszedł do historii.

Dziękujemy Dyrekcji Kopalni Soli w Wieliczce za kolejny rok zaufania i mamy nadzieję, że sprostaliśmy Państwa oczekiwaniom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim wspaniałym wokalistom: Barbarze Gąsienicy-Giewont, Jolancie Kowalskiej-Pawlikowskiej, Przemysławowi Firkowi, Tadeuszowi Szlenkierowi oraz Jackowi Ozimkowskiemu za przepiękne wykonania, moc wzruszeń i wieczór pełen emocji.

Dziękujemy także naszym młodym wykonawcom i podopiecznym Fundacji Pro Musica Bona: Krzysztofowi Michalskiemu, Julii Marczuk, Mai Babyszce, Wojciechowi Zielińskiemu, Aleksandrze Żebrowskiej, Łukaszowi Dzierwie i Jakubowi Gościejowi za wasz entuzjazm i radość grania.

Dziękujemy naszemu gościowi specjalnemu – Szymonowi Nehringowi – za to, że znalazłeś czas żeby z nami zagrać i za Twojego pięknego Chopina i za to, że wciąż jesteś naszym Szymkiem.

Dziękujemy niezastąpionej Krakowskiej Orkiestrze Kameralnej pod batutą najlepszego dyrygenta i wspaniałego człowieka – prof. Stanisława Krawczyńskiego. Bez Was ten koncert nigdy by się nie odbył!

Gorące nasze podziękowania kierujemy także do niezastąpionych prowadzących – Lidii Jazgar i Leszka Mikosa. Dzięki Wam słuchacze wiedzą co chcemy im powiedzieć a robicie to tak pięknie, że można Was słuchać i słuchać bez końca!

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się nie tylko w granie, ale także w obsługę techniczną tego koncertu.

I wreszcie serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zjechali z nami 125 metrów pod ziemię żeby wysłuchać tego koncertu – bez Was drodzy Państwo, bez Waszej energii i Waszego entuzjazmu byłoby nam bardzo ciężko przygotowywać kolejne koncerty.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

Book your tickets