Warning: A non-numeric value encountered in /htdocs/fundacjapromusicabona.pl/wp-content/themes/AdoreChurch/imic-framework/imic-theme-functions.php on line 258

Warning: A non-numeric value encountered in /htdocs/fundacjapromusicabona.pl/wp-content/themes/AdoreChurch/imic-framework/imic-theme-functions.php on line 259

Warning: A non-numeric value encountered in /htdocs/fundacjapromusicabona.pl/wp-content/themes/AdoreChurch/imic-framework/imic-theme-functions.php on line 269

Oferta artystyczna

OFERTA ARTYSTYCZNA

 

Fundacji Pro Musica Bona

 


Fundacja Pro Musica Bona oferuje dwa rodzaje usług: organizację muzycznych imprez okolicznościowych oraz organizację oprawy muzycznej dla imprez zewnętrznych.

1. ORGAZNIZACJA IMPREZ MUZYCZNYCH 

Zachęcamy zarówno firmy, przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne do powierzenia nam organizacji koncertu. Oferujemy usługę kompletną: od ustalenia i przygotowania repertuaru oraz doboru artystów poprzez przygotowanie sali koncertowej (scenografia, nagłośnienie, światła, itp.) do promocji koncertu, sprzedaży biletów i programów, obsługi sali, itp. Zapewniamy wysoki poziom artystyczny, prezentowany tak przez uzdolnioną młodzież znajdującą się pod opieką Fundacji jak i znane i lubiane gwiazdy. Do tej pory wystąpili u nas m.in. Grzegorz Turanu, Andrzej Sikorowski, Zbigniew Wodecki, Jacek Wójcicki, Beata Rybotycka i Alicja Węgorzewska. W stałej współpracy pozostaje z nami Lidia Jazgar w podwójnej funkcji tak szansonistki jak i niepowtarzalnej konferansjerki.
Doświadczenie zdobywaliśmy m.in. organizując Koncert Noworoczny i Karnawałowy w Kopalni Soli w Wieliczce oraz Koncert Jesienny czy Kolędowanie Pokoleń we współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną II st. im. W. Żeleńskiego w Krakowie oraz LIONs CLUB Stare Miasto Kraków. Publiczność dopisywała frekwencją i hojnością. Dochód z koncertów zawsze w całości przeznaczany jest na uzdolnioną młodzież. Koszt imprezy ustalany jest zawsze na bieżąco, zależy od skali przedsięwzięcia.


2. ORGANIZACJA OPRAWY MUZYCZNEJ

Proponujemy uświetnienie Państwa imprezy muzyką na najwyższym poziomie, wokalną i instrumentalną, poważną – znaną z repertuaru najbardziej znanych sal koncertowych świata jak i nieco lżejszą – przywołującą niezapomniane wspomnienia. Oferujemy repertuar okolicznościowy tematyczny (kolędowy, noworoczny, karnawałowy, patriotyczny, jubileuszowy) jak i na każdą inną okazję.
Wśród naszych artystów mamy utalentowane dzieci, których kunszt w tak młodym wieku stanowi nie lada atrakcję. Wspieramy także młodzież już niezwykle utytułowaną, stojącą u progu swojej kariery, której wsparcie finansowe dla dalszego rozwoju jest wyjątkowo potrzebne.
Koszt oprawy muzycznej zależy od czasu trwania oraz ilości występujących. Proponowane scenariusze:

 

Minimum to 30 minutowy recital jednego artysty – ok. 2.000 zł.
Dwoje wokalistów z akompaniującym pianistą – ok. 3.000 zł
Kwartet smyczkowy grający w tle tzw. standing (moving) party – ok. 4.000 zł
Itp.
Należy doliczyć ewentualne koszty związane z dojazdem/pobytem na miejscu występu. 

Dochód z imprezy w całości przeznaczony jest na uzdolnioną młodzież.

Zostańcie Państwo mecenasami sztuki! Zaproście naszych zdolnych podopiecznych, wsłuchajcie się w ich niezwykłe umiejętności. W punkcie III prezentujemy ich sylwetki.

Book your tickets