Podziękowania

 
Kolejny wspaniały Koncert Noworoczny za nami!

Serdecznie dziękujemy Zarządowi Kopalni Soli w Wieliczce za zaufanie i powierzenie nam po raz kolejny organizacji tego koncertu.

Dziękujemy Krakowskiej Orkiestrze Kameralnej oraz jej niezrównanemu Dyrygentowi – prof. Stanisławowi Krawczyńskiemu – za profesjonalizm i piękne granie.

Dziękujemy naszym wspaniałym solistom: Jolancie Kowalskiej-Pawlikowskiej i Jackowi Ozimkowskiemu – za Wasze piękne głosy i za to, że zawsze możemy na Was liczyć.

Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi specjalnemu – panu Garemu Guthmanowi, za wspaniały występ, tyle ciepłych słów i fantastyczną atmosferę na próbach i na koncercie.

Nasze najszczersze podzękowania dla prowadzących – Lidii Jazgar i Leszka Mikosa – to dzięki Wam, każdy Koncert Noworoczny emanuje ciepłem i pięknem.

Wielkie gratulacje dla naszych młodych Artystów, podopiecznych Fundacji Pro Musica Bona: Natalii Jarząbek, Marty Piznal, Łukasza Dyczko, Jakuba Michalaka i Wojciecha Zielińskiego. Wnieśliście do tego koncertu młodość, wielki talent i poczucie humoru!

Dziękujemy wszystkim hostessom oraz „MStudio” Małgorzaty Strug-Zgrzewy – dzięki Wam było po prostu pięknie.

Dziękujemy także wspaniałej Publiczności – jak zawsze ciepło reagującej na nasze granie!

Do zobacznia na następnych koncertach!Post a comment

You must be logged in to post a comment.

Book your tickets