DZIAŁALNOŚĆ

Wszystkie Wydarzenia

W ramach XXVII Letniego Festiwalu Muzycznego w Sanktuarium Kalwaryjskim odbędzie się koncert Profesor Stefan Wojtas In Memoriam.

Decyzja Zarządu FPMB i Rady Fundatorów FPMB z dnia 27.06.2024 roku dot. przyjęcia do programu stypendialnego na rok szkolny 2024/2025

16 maja 2024 roku, w ramach XIX Dni Muzyki Felixa Mendelssohna, odbył się koncert Stypendystów Fundacji Pro Musica Bona w Centrum Kultury Żydowskiej w Krakowie. Wystąpili m.in. Adam Tarko, Milena Kowalczyk i Julia Rozmus. Koncert prowadziła Magdalena Silberring, a gospodarzem był Joachim S. Russek.

Zakończenie II Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Władysława Żeleńskiego uświetnił koncert laureatów, który odbył się w 103. rocznicę śmierci kompozytora. Fundacja Pro Musica Bona, będąca współorganizatorem wydarzenia, gratuluje wszystkim uczestnikom, pianistom, nauczycielom oraz szanownemu Jury pod przewodnictwem prof. dr hab. Urszuli Kryger. Szczególne gratulacje kierujemy do uczennic PSM II st. im. Wł. Żeleńskiego - Julii Dziadoń oraz Julii Zarzeckiej za zdobycie wyróżnień w grupie I.

W dniach 23 – 24 marca 2024 roku, Fundacja Pro Musica Bona oraz Państwowa Szkoła Muzyczna II stopnia im. Wł. Żeleńskiego w Krakowie, pod patronatem Wizytator CEA, Pani Ilony Tomery-Chmiel, zorganizowały kolejną, dziewiątą już edycję Międzynarodowego Seminarium dla nauczycieli rytmiki i kształcenia słuchu w klasach 1 – 3 Szkół Muzycznych I stopnia.

Odkryj, jak Fundacja Pro Musica Bona wspiera nie tylko młodych wykonawców, ale także pasjonatów teorii muzyki poprzez fundowanie nagród specjalnych na prestiżowych konkursach. Przeczytaj relację z IX Ogólnopolskiego Konkursu z Literatury Muzycznej i poznaj naszych utalentowanych finalistów!

Młodzi artyści z Fundacji Pro Musica Bona zachwycili publiczność w Teatrze Ludowym podczas niezapomnianego koncertu. Dowiedz się więcej o nagrodzonych stypendystach i wsparciu, jakie otrzymali od Lions Club Kraków - Stare Miasto.

Wspieramy wybitne młode talenty muzyczne

Tworzymy społeczność 

zaangażowaną w muzykę

Organizujemy koncerty dla naszych Darczyńców

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego - OPP

NUMER KONTA FUNDACJI:

71 1160 2202 0000 0001 5560 5180

Film banerowy został nakręcony dzięki uprzejmości Muzeum Krakowa w Sali Baltazara Fontany w Pałacu Krzysztofory|

Rynek Główny 35, Kraków - W filmie wystąpili Julia Błachuta i Yehuda Prokopowicz.