DZIAŁALNOŚĆ

Wyniki naboru do programu stypendialnego

Decyzja Zarządu FPMB i Rady Fundatorów FPMB z dnia 27.06.2024 roku

dot. przyjęcia do programu stypendialnego na rok szkolny 2024/2025

PRZYJĘCI NOWI PODOPIECZNI:

1. BARON Klara (śpiew, PSM im. L. Różyckiego, Gliwice)

2. DOMAGAŁA Michał (wiolonczela, SM I st. S. Wiechowicza, Kraków)

3. MAZUR Maja (skrzypce, PSM II st. im. W. Żeleńskiego, Kraków)

4. OLMA Jakub (perkusja, POSM II st. im. F. Chopina, Kraków)

5. PIESIK Zuzanna (śpiew, ZSM, Sosnowiec)

6. PRZETOCKI Adam (perkusja, OSM I st. im. I.J. Paderewskiego, Kraków)

7. RUDNICKI Artur (trąbka, OSM I st. im. M. Zduniak, Wrocław)

8. SMOŁA Urszula (harfa, SM I i II st. im. B. Rutkowskiego, Kraków)

9. SZOSTAK Ivo (perkusja, OSM I st. im. I.J. Paderewskiego, Kraków)

10. ZARZECKA Julia (śpiew/ kontrabas, PSM II st. im. W. Żeleńskiego, Kraków)

UDZIELONE PROLONGATY:

1. ADAMSKI Nikodem (klarnet, ZPSM im. M. Karłowicza, Kraków)

2. BIESIADECKA Aniela (obój, PSM II st. im. W. Żeleńskiego, Kraków)

3. BOROŃ Wiktoria (śpiew, AM im. K. Szymanowskiego, Katowice)

4. CHYRC Igor (saksofon, ZPSM im. M. Karłowicza, Kraków)

5. DASZKIEWICZ Emilia (skrzypce, POSM II st. im. F. Chopina, Kraków)

6. DYYAK Anna (wiolonczela, POSM II st. im. F. Chopina, Kraków)

7. KALETA Stanisław (wiolonczela, PSM II st. im. W. Żeleńskiego, Kraków)

8. KOSEK Julia (gitara, AM im. K. Szymanowskiego, Katowice)

9. KOSZELA Eryk (fortepian, PSM II st. im. W. Żeleńskiego, Kraków)

10. KOWALCZYK Milena (klarnet, PSM II st. im. W. Żeleńskiego, Kraków)

11. KRUCZAŁA Magdalena (skrzypce, ZPSM im. S. Moniuszki, Bielsko-Biała)

12. MACIASZCZYK Izabela (gitara, POSM II st. im. F. Chopina, Kraków)

13. PAŁKA Dorota (klarnet, PSM II st. im. W. Żeleńskiego, Kraków)

14. ROZMUS Julia (skrzypce, PSM II st. im. W. Żeleńskiego, Kraków)

15. SZCZYGIEŁ Zuzanna (fortepian, ZPSM im. M. Karłowicza, Kraków)

16. SZEŁĘGA Jan (gitara, ZPSM im. M. Karłowicza, Kraków)

17. TARKO Adam (fortepian, PSM I st. Z. Noskowskiego, Krzeszowice)

18. URZĘDOWSKA Anna (fortepian, PSM II st. im. W. Żeleńskiego, Kraków)

19. WALUSIAK-CYBULSKA Martyna (fortepian, PSM II st. im. W. Żeleńskiego,

Kraków)

20. WĄTROBA Bartosz (fortepian, PSM II st. im. W. Żeleńskiego, Kraków)

21. WICHER Zofia (wiolonczela, PSM II st. im. W. Żeleńskiego, Kraków)

22. WOJDAK Zuzanna (fortepian, PSM II st. im. W. Żeleńskiego, Kraków)

Wspieramy wybitne młode talenty muzyczne

Tworzymy społeczność 

zaangażowaną w muzykę

Organizujemy koncerty dla naszych Darczyńców

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego - OPP

NUMER KONTA FUNDACJI:

71 1160 2202 0000 0001 5560 5180

Film banerowy został nakręcony dzięki uprzejmości Muzeum Krakowa w Sali Baltazara Fontany w Pałacu Krzysztofory|

Rynek Główny 35, Kraków - W filmie wystąpili Julia Błachuta i Yehuda Prokopowicz.